Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok jó fényerőszabályozó...

Tudtok jó fényerőszabályozó programot androidra?

Figyelt kérdés

Amiket én találtam marketen azok mind olyanok voltak, hogy csak előre lehetett beállítgatni dolgokat és akkor csak kattintással kell váltani

viszont nekem olyan kéne amivel film közben tudom levenni a fényerőt, mert amint elindítom visszaugrik 100%-ra (tabletről van szó és utazásra kellene....és nincs túl jó aksija neki)

szóval valami olyan kéne amit semmi más nem tud felülírni


előre köszönöm


2013. máj. 3. 19:53
 1/1 bernbaer01 válasza:
Vedd ki az automatikus fényerôt. Vedd le minimumra a fényerôt. Meg kell rootolnod a tabletet. Ezután az egyik rendszerfájlban (most nem jut eszembe a neve) megtalálod a fényerôt. Ezt nem nagyon írja át semmi, és a rendszerben megadható értékek alá és fölé is állítható. Mivel bem mondtad, milyen a tableted, rootolva van-e, értesz-e ilyesmihez, ezért inkább keress rá a Googleben. Bocs, hogy ezt kell mondanom. De tényleg.
2013. máj. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!