Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a kmplayeremmel?

Mi történt a kmplayeremmel?

Figyelt kérdés
Eddig minden jól működött, ma akartam nézni egy hd filmet és mikor a hangot át akarom váltani magyarol angolra akkor begyorsul az egész mintha tekernék aztán lefagy. Más filmekkel is kipróbáltam azokkal is ugyan ezt csinálja. Próbáltam frissíteni de akkor is ez a probléma. Letöröltem és újraraktam ugyan ez a probléma. Feltettem egy régebbi verziót ott meg már a kép is teljesen zöld és pixeles. Vlc playeren kipróbáltam ott minden működik. Én a kmplayert szeretem és ezt szeretném használni, mi lehet a gond?

2013. máj. 3. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Beállítások/Mindent alaphelyzetbe. nálam BD50-el csinált ilyet de visszaállítás után működött rendesen
2013. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam ezt is, semmi sem változott. Most kb nylcadjára újjraraktam és teljesen friss verzió. Most az van hogy elindulnak a filmek angolul, de ha magyarra át akarom váltani akkor lefagy kb 5 másodpercre a film aztán folytatódik tovább de nincs semmi hang, de csak magyar szinkronnál csinálja ha direktor kommentre viszem azt simán átváltja és megy a szöveg meg a film, nem értem mi baj lehet :S
2013. máj. 3. 20:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Használd a VLC playert
2013. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
gondoltam, hogy ezt írod, azért is írtam le, hogy én a kmplayert szeretném használni, mert eddig minden tökéletesen működött és nekem a kmplayerben sokkal jobban tetszett a a filmek hangzésa mint a vlc playerben.
2013. máj. 3. 20:37
 5/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Akkor lehet hogy kodek hiba. Távolítsd el őket és

úgy rakd újra. Rip-es verziót próbáltad már?

2013. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindent letöröltem és újjraraktam már számtalanszor és nem változik a helyzet, csak a hd filmeknél csinálja ezt, dvd-n minden jó, dvdripek jók, minden jó csak a hd filmeknél a hang vátásnál kifagy :(
2013. máj. 4. 19:54
 7/9 A kérdező kommentje:
Na végre jó lett. Feltelepítettem a legújabb kmplayert, és ugyan az volt a probléma, de most nem töröltem le semmit hanem megint rámentem a telepítésre, de most a telepítésnél csak az external codec nevű mappát pipáltam ki hogy azt telepítse mást nem, és mostmár jó. Ezt azért nem értem mert mikor edig is telepítettem elvileg az is telepítette mert ki volt pipálva, na mind1 lényeg hogy jó lett.
2013. máj. 4. 20:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy kodek hiba lesz
2013. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen erre magamtól is rájöttem, de miután 66szor újratelepítettem akkor sem volt jó, csak ha így külön újra zat feltelepítettem ami teljesen hülye dolog, mivel a sima telepítésnél is felrakta mivel mutatta, na de mind1 lényeg, hogy jó lett
2013. máj. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!