Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elfelejtettem a skype jelszava...

Elfelejtettem a skype jelszavam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vagyis nem felejtettem el hanem amikor elindítom a gépet akkor automatikusan be szokott jelentkezni de most elindítottam és kiírta hogy hibás jelszó megpróbáltam új jelszót kérni beírtam az emailom el is küldték azt a kódot de amikor a kódot akartam aktiválni akkor azt nem fogadta el és többször is megpróbáltam és egyszer sem ment tehát új felhasználót akartam létrehozni, mindent jól beírtam el is fogadott mindent kivéve a jelszót ami túl rövid volt tehát beírtam egy 16 karaktereset ami meg már túl egyszerü volt így beírtam jelszónak hogy EsQuE123456 és még ez is túl egyszerü volt és mindent kipróbáltam de nem ment :/

2013. máj. 3. 21:16
 1/3 Hatlábú Farkas ***** válasza:

egyáltalán nem javaslom a SKYPE , mint ojjan használatát.

10-20 perc feltörni, és lehallgatni is egyszerü.

Hejette a TEAMSPEAK3 rendszert javaslom, vagy hasonló alternativákat ....

2013. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hatlabu Farkas


Az okosodas heJett, inkabb lapozgasd a HeJesirasi GyuLYtemenyt!

2013. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
thx a gyors válaszokat
2013. máj. 4. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!