Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra tudom így telepíteni?

Újra tudom így telepíteni?

Figyelt kérdés
Nincs dvd író a gépembe és újra akarom húzni a win 7-et láttam ezt a virtualboxot h azzal lehet telepíteni, de csak meglévő rendszer mellé vagy lehet vele úgy is h ami most van fent azt törölje és újra rakja? Ezt a mostani rendszert is én telepítettem fel, pedig nem sokat konyítok a gépekhez mégis pofon egyszerű a win 7 telepítése. Szóval egy a lényeg ezzel a virtualboxxal csak meglévő mellé lehet telepíteni vagy teljesen újra lehet húzni az egész gépet?
2013. máj. 3. 22:36
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és ha megtudnátok dobni egy olyan linkel hogyha lehet úgy ahogy fent megkérdeztem azt nagyon megköszönném
2013. máj. 3. 22:38
 2/5 Muresán András válasza:

Miért nem telepíted újra a géped úgy hogy egy pendrive-ról boot-olsz be?

Egy-két segítség:

[link]


[link]

2013. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A virtual box az egy gépet hoz létre a gépen belül. Neked nem arra van szükséged. Használj pendrive-ot ahogy #1 is javasolta.
2013. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CspCsj ***** válasza:

A virtualbox egy program, amivel a gépeden, úgy mint egy játékot - futtathatsz például másik windowst (igaz jóval lassabban).

Ha tehát a jelenlegi windowst szeretnéd újratelepíteni akkor ez a program nem alkalmas rá.

2013. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszönöm már újra is telepítettem pendrájvról!:)
2013. máj. 4. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!