Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van oda mindenki a...

Miért van oda mindenki a google chrome-ért?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért jó? Én mozillát használok, és sokkal jobb mint a chrome. Szerintem az olyan gagyi. Meg hogy az leg gyorsabb, meg a hasonló hülyeségek. Szerintetek miért lenne jobb, mint a többi?
2013. máj. 3. 23:28
1 2
 1/18 TigerDemoN ***** válasza:
Szerintem is hogy mozilla a jobb, crome nem tud annyit mint a mozilla
2013. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én egyenesen UTÁLOM a chrome-ot. Szerintem kimondottan egy nagy adag szar. Egyáltalán nem gyorsabb mint amit én használok. (avant browser) De még a firefox-nál sem gyorsabb.
2013. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig FF-et használtam én is. Akkor váltottam, amikor a FF-nek voltak olyan kiadásai, amik módszeresen megették a memóriát.

Amíg a Google nem követ el hasonló bakit, addig megmarad, mint fő böngésző.

2013. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Egerecske ***** válasza:
Mindennek van előnye és hátránya. És csak felhasználótól függ mennyire figyel oda. A leggyorsabb böngésző is belassul, ha teleszemetelődik.
2013. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Gyors, nincsenek sallangok.

Évekig én is Firefoxos voltam, igazából szeretem még mindig, kb fél éve állam át végleg Chrome-ra. A kiegészítők hiányoznak még mindig, de nem eszik annyi erőforrást mint a firefox, és nem is szokott összeomlani (jó, a firefox sem omlott össze egyszerűen, de kb 7-9 óránként van egy menetrend szerinti crash). A Chrome-nál még nem tapasztaltam ilyet.

Ugyancsak a design sokkal minimálabb, nincsenek sallangok, nekem jobban bejön (persze ez teljesen szubjektív)


De azért te is hülyeségnek mondod az érveket... szerinted miért "gagyi"?

2013. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A gagyit a designre értettem. Pl ami szamomra elengedhetetlen, hogy ha le gorgetek egyet, akkor ilyen siman slider szeruen menjen le vagy fel, ne igy ugorjon. Stb..:D
2013. máj. 3. 23:37
 7/18 anonim ***** válasza:
Egeret már egy ideje nem használtam, de laptopon tapipaddal tükörsima, ugrásmentes a görgetés Chrome-mal.
2013. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A web jobban fejlődik mint valaha, és az a helyzet hogy a Chrome diktálja a tempót. A FF és a Chrome teljesen máshogy valósítják meg a lapfülek kezelését, ebben a Chrome sokkal ügyesebb. A JS motorja jóval gyorsabb, és -sajnos- mivel a mai weboldalak nagy részét pofátlanul sok javascript tartja életben, ez fontos kérdés mára.
2013. máj. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én azért váltottam mozillárol chrome-ra mert a videóknál YT-n meg máshol is állandóan kifagyott. De így napjába 8x-10x. Pedig frissítettem rajta mindent flash player...

4 hónap után elegem lett és le cseréltem. Azóta is volt mondjuk ilyen fagyás de összesen 2, 9 hónap alatt. Azé szerintem ez nem mindegy.


De ez csak az én véleményem.

2013. máj. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én évekig használtam Firefoxot, illetve most is néha használom, de csak pár kiegészítő miatt.

Az utóbbi években már inkább Chrome-ot használok, mert ez fejlődik a leggyorsabb ütemben a webes technológiákkal, illetve elég jól együttműködik a Google szolgáltatásaival.


Mindegyiknek megvannak az előnyei és hátrányai, a Firefoxból nekem azért lett elegem, mert egyszerűen lassú és túl "nagy" volt.

Chrome-al 3 lapot megnyitottam addig, mire a Firefox betöltött. (Na meg először a Chromeban jelent meg, hogy minden lapfül külön processzt kapott, így egy weboldal nem tudta a teljes böngészőt kiütni.)


A dizájnra csak annyit, hogy át lehet szabni.

2013. máj. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!