Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of Tanks: Melyik tier...

World of Tanks: Melyik tier 5-ös prémium tank a legjobb?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy 5-ös prémium tankot amint le lesz árazva (remélhetőleg 50%-al, ugyanis volt már rá példa), de fogalmam sincs melyiket. Mindegyik gyengének tűnik.

Nagyobb prémium tank szóba se jöhet, mivel játékra nem fogok költeni.

1000 aranyat szereztem regisztrációkor egy kód beírásával, ebből költenék most.



2013. máj. 3. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát V-ös szinten egyik sem olyan hú, de jó gép. Talán a Churchill III, T-25, T14 azok amikből sokat látni szóval talán azok érik meg.
2013. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem valami erős.


Az alapján kéne választanod, hogy melyik nemzetnek az ágán indulsz majd el. Ha az szovjeteket bírod akkor szovjet prémtank és ígytovább. (jó lesz legénységet képezni)

2013. máj. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem churchill III am van egész jó kis tank, gyorsan tölt stb, bár az ágyúja eléggé pattogós meg kell fontolni hova lőjj vele hogy bele tudj eggyáltalán sebezni az ellenfélbe.
2013. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
43%

hát én nem igazán költenék tier V-ös prémium tankra, de ha nagyon szeretnél egyet akkor csak a T14 és a T-25 jöhet szoba (szerintem). T14 akkor ha egy jó páncélzatú tankot szeretnél, a t-25 pedig ha gyorsat szeretnél (azért a t14 sebessége is elfogadható). az ágyú nagyjából ugyan olyan. ha nekem választanom kellene akkor inkább a t14-gyet választanám.(de ez csak az én véleményem)

remélem tudtam segíteni.

2013. máj. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ahogy írtátok - és írtam - valóban az összes 5-ös gyenge. De nekem csak erre van - ingyen - keretem, így ezt használom ki. Megemlíteném, hogy most hétvégén (2013.05.11-13.) lesznek leárazva 50%-al, úgyhogy még egy 3-as vételét is megfontolom...

2013. máj. 9. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a maradék aranyat inkább a különböző modulok levételére rakd félre pl célszórendszer, venti...stb. Hasznos tud lenni és nem kell újra 100-500ezret költeni a megvételére. Sztem többet ér mint egy III prémium gép. De dönts ahogy jónak látod.
2013. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!