Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows állandóan visszavált...

A windows állandóan visszavált az asztalra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám hogy játék közben a windows lerakja a játékot a tálcára és az asztalt mutatja.Ez néha nem fordúl elő,néha igen.Nagyon idegesitő hogy 10-15 másodpercenként ezt csinálja.Továbbá ha irok akkor is kilép az iróablakból és néha még az internet is megszakad irás vagy torrentezés közben.Mint például most is megszakadt. :(

Mi lehet a probléma?

Segitségeteket előre is köszönöm.

UI.: Wifi-n vagyok asztali PC-vel.



2013. máj. 4. 11:00
 1/4 Ian Catman ***** válasza:

Vírus Vírusovics Vírusov!

Ideje meglátogatni Orvos Orvosovics Orvosovot, itt van néhány versztányira Magnyitogorovszkoszibirovszkban.

2013. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mióta új netem van mindkét gépem ezt csinálja,de az új laptopom amit tegnap vettem az nem.
2013. máj. 8. 15:36
 3/4 Ian Catman ***** válasza:
A vírusvédő beállításainál kell piszmogni, ha egyik gépnél így van, másiknál úgy, minden beállítást meg kell nézni. A helyedben amelyiken vacakol, nem erőltetném, hanem megnézetném valakivel.
2013. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
6 hete vettem használtan,de szerintem vissza fogom vinni mert sok gond van vele.pl.:ez,írás közben megszakad a net,nem ismeri fel a 2.0-s USB eszközt,az jó,ugyan ott az egér működik,de az nem,a drivert nem engedi telepítni,mivel az az usb az a net stick,ezért net sincs,hang nincs,a hangdriver meg azt írja hogy az már le van telepítve...
2013. máj. 26. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!