Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre a számítogépre tehetek...

Erre a számítogépre tehetek windows 7?

Figyelt kérdés

intel (R) celeron 3ghz

1,20gb ram

ati radeon 9200se 128mb

120gb hdd

feltehetném e rá a professionalt vagy enterpriset ? vagy mék verziot tehetném fel rá aero nem müködik a kártyán az biztos

mert 8.1 meg xp driver van csak az nem is fontos

csak játszani szoktam pl gta sa, nfs carbon az xp nem szeretem az van és lassú szagat rajta minden :S


2013. máj. 4. 15:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
sztem gta sa elmegy rajta -.-"
2013. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
akkor mék verziot tegyem fel ?
2013. máj. 4. 15:47
 13/19 A kérdező kommentje:
1x starter is volt fent és vitte a gta sat csak a starter nekem picit kevés volt
2013. máj. 4. 15:47
 14/19 A kérdező kommentje:
persze améken volt a windows 7 home premium meg starter uncsim gépén volt ami picit eröseb is mint az enyém
2013. máj. 4. 15:48
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen w7, akkor legyen rakd rá a win7 home premiumot. Abba már mindig meg van ami egy átlag felhasználónak kell. És mivel gta sa-nál nagyobb játék alig ha futna rajta szépen, így még magad a játékoknak is egy kevés a ram-ból. Szóval win7 home premium. Csak ha lehet ne legyen rajta mindenféle kacat.
2013. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Komplikato ***** válasza:

Én 2GB ram alatt nem tenném fel, de lelked rajta. (Én használtam 1GB-al, de ott 2 magos proci volt alatta és azért bootolás után eléggé kehes volt.)

Viszont a DX8.1-es VGA-ra driver égen földön nem lesz, ez nem csak az Aero miatt érdekes, hanem kb. semmilyen játék sem megy driver nélkül, de még egy flash game se!

2013. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
de az xps driverel is jó mert havernbak is iylen video krija van és neki ment vele gta sa is
2013. máj. 4. 17:30
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért 0%? Istenem a sok hozzá nem értő tudja nyomogatni a pirost orrba szájba igaz? (természeten tisztelet a kivételnek)
2013. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 csacsi2 ***** válasza:

Ha az XP lassu és szaggat akkor nincs karbantartva. Ha a Win7 -et sem tartod karban akkor az mégjobban fog szaggatni. 6 éves az xp-m és karbantartva, helyesen beállítva egyáltalán nem szaggat és gyors. A különbség a te géped között az 1.5Gb ram és a radeon 9250 videokártya (ráadásul ultra ATA33 -as vinyó).


Én XP-t tennék rám, mert ha Win 7 lesz rajta akkor érdemes aero-t kikapcsolni, megjelenítéseket visszafogni és rendesen beállítani!a másik, hogy a géped sokkal kompatibilisabb ,stabilabb xp-n és amúgy is egy nagyobb gépígényü oprendszerből nem fogod kihozni a gyorsaságot. XP-n sokkal több erőforrás marad a gépben. Természetesen nem azt mondom hogy Win7 -et ne tegyél fel, de akkor le kell butítsd az xp szintjére és még úgy sem lesz olyan gyors. Ez a te döntésed és ez csak egy vélemény!

2013. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!