Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan grafikus program, ami...

Olyan grafikus program, ami könnyen kezelhető? Többi lent.

Figyelt kérdés
Olyasmi ami esetleg olyanokra képes mint pl.: egy papíron megrajzolt felszkennelt rajzot digitalizáljon és utána lehessen szerkeszteni, vagy valami ilyesmi. Am hülye vagyok ehhez szóval elnézést ha hülyeséget írtam, de sürgősen kellene egy hasonló program.

2013. máj. 4. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha sürgősen kell, akkor nem fogsz találni. Vagy olyan program van, ami egyszerű és a használata magától értetődik csak épp semmire sem jó (Paint) vagy bonyolultabb, aminek a kitapasztalásához kell egy kis idő (Gimp)
2013. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lajos54 ***** válasza:

Elég nehezen fogsz olyat találni, ami -ha jól értem az igényedet- neked megfelelne.

Egy beszkennelt rajz közönséges kép lesz, azt rajzként nem lehet szerkeszteni. Mint képet, lehet ugyan, de az csak annyi, mintha egy szöveget képként szeretnél szerkeszteni.

A CoredDraw ugyan tud hasonló konvertálást, de az sem igazán tökéletes.

2013. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor, ha ezeket leszámítva tudsz mondani egy jó grafikus programot, vagy amit te is szoktál használni esetleg?
2013. máj. 4. 22:12
 4/8 Lajos54 ***** válasza:

Én a Corel-t és a Photoshopot használom, de ezek meglehetősen bonyolult profi programok, használatukhoz sok gyakorlatra van szükség, ráadásul fizetős, nem olcsó programok. (na nem én vagyok a gazdag fickó, céges programokról van szó).

Képszerkesztéshez amatőr célra jó alternatíva lehet a Gimp, bár kicsit más jellegű, de szinte felveszi a versenyt a Photshoppal. Ingyenes, magyar nyelvű, sok leírást lehet hozzá találni az interneten.

2013. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infókat. :)
2013. máj. 4. 22:33
 6/8 banános tészta ***** válasza:

Gimpet ajánlom (ingyenes, magyar)

youtubeon keresgélj hozzá tutorialokat

2013. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tabaki ***** válasza:

Küldöm a szokásos javaslataimat:

[link]

2013. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2013. máj. 5. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!