Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows media player?

Windows media player?

Figyelt kérdés

Szóval.Most hogy újra lett rakva a gép,a win7 ultimate 64-bit op.rendszer alatt nem fut a windows media player.Letöltöttem egy zenét,és azt írja,hogy nincs telepítve(pedig felraktam)és hogy le akarom-e tölteni netről.És netről amit letöltök mindhez azt írja:Nem fut ezen a rendszeren.

Nagyon fontos hogy WMP legyen és ne VLC vagy más médialejátszó.Hogy oldhatnám meg?



2013. máj. 4. 22:30
 1/5 Lajos54 ***** válasza:

Ez 64 bites, de XP : [link]

Bővebbet (itt már a Windows 7-ről is szó van) Itt találsz: [link]

2013. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:

"Nagyon fontos hogy WMP legyen és ne VLC vagy más médialejátszó."


Engem nagyon érdekelne MIÉRT? Hiszen a WMP-nek évtizedek alatt nem sikerült a többiekhez felfejlődnie.

2013. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komplikato ***** válasza:

Nem biztos, hogy nem "N"-es W7/W8-ra felmegy, de próba:

[link]


Persze 64 bites WMP-hez illik feltenni valamilyen 64 bites kódek csomagot. Én a MPC HC-hez a K-Lite 64 bites verziót használtam.

2013. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el valami másik lejátszót használni sokkal jobban jársz vele.
2013. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért szeretném,mert alienware-s témám van,és az alienware invader skint szeretném rátenni a WMP-re,és az VLC re tudtommal nincs:(
2013. máj. 12. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!