Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ehez az alaplaphoz honnan...

Ehez az alaplaphoz honnan tudok ethernet drivert le szedni?

Figyelt kérdés
Hewlett-packard HP dc5000 sff(pl121EC) Újra lett telepítve a gépem és mivel előzőnek nem én telepítettem nem tudom milyen driver kell az ethernet vezérlőhöz,már sok oldalt néztem de sehonnan nem találtam ehez illőt valaki tud valami jót ajánlani? A válaszokat előre is köszönöm :)
2013. máj. 4. 22:59
 1/4 Komplikato ***** válasza:

Ilyen típúst nem leltem, de dc5000-ből ez a kettő van:


BASE

[link]


SMALLFORM

[link]

2013. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:
Persze inkább megnézném Aida64-el milyen vezérlő van fent és vagy annak gyártójától leszednék friss drivert vagy ha nem lehet keresnék bármilyen más alaplapot amin pont olyan volt és akkor onnan.
2013. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 coopper ***** válasza:

Üdv.


SFF = Small Form Factor, tehát a második linket használd.


Ha nem lenne jó, akkor marad még a hardverazonositó alapján történő driver keresés :


Mivel Microsoft találmány egyszerű és nagyszerű, vagy nem ez nézőpont kérdése.


Számitógép - Jobb egér katt - Tulajdonságok - majd Eszközkezelő.


Itt keresd azt az eszközt, amire kiváncsi vagy

(telepités után sárga kérdőjeles az eszköz - és az Egyéb eszközök között van - kattits rá (kinyilik) ami benne van azt nem ismerte fel a gép és nem telepitett hozzá drivert)


Kattints kétszer az egyikre, előjön egy ablak, abban a "Részletek" fülön van egy leengedhető ablak, oda válaszd a "Hardverazonositókat".


Az alatta lévő ablakban megjelenő adatokból az első sorra kattints rá és CTRL+C (másold).


Gogliban bemásolod (CTRL+V). Egy kicsit lebutitod (elég a VEN és a DEV - Vendor és Device ), utánna irod Driver plusz az OP rendszert és már keres is.

Példa gugli keresésre : VEN_1002&DEV_94C1 driver windows XP


Itt egy mintakép hardver azonositóra :

[link]

vagy

[link]


Sok sikert.

Üdv.

2013. máj. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a linkeket meg tudtam ennek segítségével oldani :)
2013. máj. 5. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!