Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent 3.3 Ellenőrzési...

Utorrent 3.3 Ellenőrzési Probléma, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek!

Utorrent 3.3 as verziót használok, s egy nagyobb kapacitású külső merevlemezre mentem a letöltött állományokat. A problémám az lenne, ha elfelejtem felcsatolni a külső vincsit ésnem tálálja az adatállományokat az összesre kiírja , hogy hiányzó állományok. Ilyenkor , ha felcsatolom a külső HDD-t és elindítom az előzőleg nem található torrenteket (a már letöltött seedelésre készeket is) először ellenőrzi ami teljesen felesleges idő és energia pocsékolás. Tehát hogy lehetne ellenőrzési procedúrát kihagyatni a seedelés előtt? (azt értem, hogy a letöltés közbenlévőeket ellenőriznie kell , mik érkeztek már le, de a már csak seedelteket szeretném azonnal indítani ell. nélkül)

Köszi előre is...


2013. máj. 5. 09:53
 1/2 csacsi2 ***** válasza:

Mindenféleképpen le kell ellenőrizze, hogy megvan-e az összes szelet. miért nem csak akkor indítod el az UT-et mikor csatlakoztatva van a HDD?


Nem hiszem, hogy találsz megoldást rá viszont a haladó beállításokban legyen bekapcsolva a bt.graceful_shutdown = true

Ha ez : bt.multiscrape engedélyezve van, gyorsíthatod a hash-elést.

általános beállításokba a Scrape-inform lekérés kikapcsolása is gyorsíthat valamit.


de nézz körül a haladó beállításokban mit tudnál gyorsítani rajta pl.: diskio.quick_has .

*****


Próbáltad már ilyenkor a kényszerített indítást?

minden esetre az ellenörzést nem hagyhatod ki a sorból újracsatlakozáskor.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. máj. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kényszerített indítás nem oldja meg a problémát,ellenben , ha kitörlöm az összes seedelt torrentet a progiból, s utána ujra a mentett állományból mind hozzáadatom, felkínál egy olyan lehetőséget, hogy ellenőrzés nélkül integrálja (csak egy kis pipát kell tenni a megjelenő négyzetbe. Amennyiben még nincs minden szelete letöltve , nem kezdi el természetesen seedelni, de ha kész azonnal ellenőrzés nélkül seedel. Erre jöttem rá, kissé bonyolult, de ha nincs egyszerűbb megoldás...
2013. máj. 6. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!