Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok videó kodeket?...

Ajánlanátok videó kodeket? Egyszerűen már nemtudom h melyiket használjam, mert egyikbe ez nincs meg, a másikba az.

Figyelt kérdés

Eddig K-Lite Codec Pack-et használtam, és elég jól ment. Most az újabb filmekben nem ismeri fel a szinkronhangot így kell másik. A legújabb K-Lite Codec Pack-al sem jó.


Ekkor felraktam a ACE Mega Codes Pack-t ezzel már van szinkronhang de nem jó, mert a szinkronhang tök halk de a háttérhang meg ordítóan hangos.. + nem ismeri fel a FLC, MP4 fájlokat amik nekem fontosak.


A [link] oldalról letöltöttem egy MPC-HC-t amiben van FLV player, ez oké de MP!-el továbbra se tud mit kezdeni.


Ekkor leszedtem a DivX 9-et nagy reményekkel, nagy sajnálatomra a legegyszerűbb .avi fájl lejátszására 2 gigabájt virtuális memóriára lenne szüksége amit nem bír el a gépem..


Szval nagyon könyörgök, ajánlanátok vmi normális kodeket?


2013. máj. 5. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a gond a MP-el. Kell hozzá egy zsák kodek ami csak tönkrevágja a géped. Régen én is egy csomó kodeket feltettem, amik csak zavarták egymást, azóta VLC-t használok és szerintem sokan mások is, ezért nem kapsz választ...
2013. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Délután leszedtem és hihetetlenül szuper, sokköszi, üdv
2013. máj. 5. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!