Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan programot keresnék,...

Olyan programot keresnék, amivel a neten streamelt rádiót tudom felvenni. Valaki tud ilyet?

Figyelt kérdés
Találtam már ilyen programot, de az adatbázisból dolgozott, és abban nem volt benne az a rádió amit rögzíteni szerettem volna. Szóval lényegében egy olyan program kellene, ami rögzíti a hangkártyán kiadott hangokat mikrofon nélkül. ha valaki tud ilyet akkor linkeljen már egyet. Előre is köszi

#hangrögzítés #streamelt rádió #felvétel mikrofon nélkül
2013. máj. 5. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem vagyok jártas benne, mert 2-vel lejjebb én is ebben a témában kérdeztem, valami baj van a felvétettel, ls nem tudok rájönni, hogy mi....


Na mindegy, hogy ne csak offoljak, ami a hangkártyáról veszi (elvileg) az pl "activ mp3 recorder" vagy "looprec" programok.


Idáig már eljutottam.

Csak az a baj, hogy néma fájlokat csinál.

Ja, ha letöltöd őket, lehet hogy kicsit átírják a kezdőlapod, meg a keresőt...


Linket sajnos nem tudok küldeni, mert már nem tudom, honnan töltöttem..

2013. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy mindkettő angol nyelvű, elég egyszerű, jól használható progi.
2013. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha megvan a forras cim pl.:


[link]


radiosure progival felveheto az adas

2013. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon jó link.
2013. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a


[link] link


csak egy pelda arra,hogy egy radiofelvevo progi miket hasznal

2013. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nos végülis ezt a rádiót szeretném rögzíteni :

www.housetime.fm és itt úgy működik hogy le kell szedni 1 fájlt, ugye amit berakok a lejátszó programba. az se baj ha olyan program lenne amibe csak berakom és úgy rögzít. Winamp plugint próbáltam már azzal nem megy:/

2013. máj. 6. 11:38
 7/10 Lajos54 ***** válasza:

Ha minden kötél szakad, használd az AudaCity nevű ingyenes hangszerkesztő programot.

A második ikonsorban (a mikrofon mellett) van egy legördülő, azon állítsd be a "Hanghullám kimenet..." részt. Ha elindítod a felvételt, mindent felvesz, ami a géped hangkártya kimenetén megjelenik. Vagyis ami szól a gépeden.

Én eddig még mindent fel tudtam venni vele.

2013. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

én is gondolkodtam ilyen programokon, traktordj és társain,de azzal nem jött össze.

na kipróbáltam ezt az audacity-t, és nekem a mic nél a legördülőben van mikrofonbemet, amiről rögzít is. A másik lehetőség az "elsődleges hangrögzítő illesztőprogram". Ha ezt választom, akkor semmit nem csinál, elkezd felvenni 1 néma hangsávot. most nem tudom hogy akkor a hangkártya nem akarja az igazat, vagy valamit én állítok el ? integrált hangkártyám van, asus m5a78l le alaplapon. Realtekes, legújabb driver. annyi ha hd audio előlapot állítok realtekbe, akkor audacity nem akarja felismerni.

2013. máj. 6. 13:31
 9/10 A kérdező kommentje:

na sikerült.

[link]

ezzel a programmal. Hasonlóan működik mint a deamon tools v alcohol. virtuális hangkártyát hoz létre és arról rögzít :)

köszönöm a többieknek a gyors választ :)

2013. máj. 6. 13:36
 10/10 A kérdező kommentje:
annyi, hogy alatta winamppal, media playerre, ..... futtatni kell a streamelt rádiót, és az ott beállított hangerő függvényében veszi fel a hangsávnak a hangerejét.
2013. máj. 6. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!