Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy olyan programot keresek,...

Egy olyan programot keresek, amivel ízléses, szép nyomtatható lapokat lehet készíteni. Ötletek? Bővebben lent kifejtem, elég nehéz elmagyarázni.

Figyelt kérdés
Szóval, olyan programot keresek, ami olyan pl. mint a Word, hogy szöveget lehet bevinni, de lehet különböző keretet adni neki, kiemelni a címeket, az egészet olyanná tenni, mintha egy rendes boltban vettem volna. Belinkelek egy mintát: [link] szóval ilyesmiket szeretnék készíteni.

2013. máj. 5. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

A Scribus kitűnő program, de én a feladatra inkább az Inkscapet választanám (görbe-alapú program, de minimális szerkesztési lehetőségekkel bitképeket is beleolvashatsz, a kész munkát SVG-formátumban mentheted, vagy PNG- képként exportálhatod):

[link]


Egy gyorsvázlat:

[link]

2013. máj. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)) A Scribust kipróbáltam, de valószínűleg én vagyok csak ennyire béna, de nekem elég nehéz volt kezelni és csak az alapdolgokat sikerült megtalálni, amit Wordben is megtudtam csinálni. Most kipróbálom a másodikat, hátha jobban beválik!:)
2013. máj. 6. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!