Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cs 1.6 lehet baja ha destroyol...

Cs 1.6 lehet baja ha destroyolnak?

Figyelt kérdés
Meg akarom venni a játékot eredetibe, hogy steames legyek, de félek hogy mi lesz ha destroyolnak?! Nem csalok soha, csak most is kaptam destroyt , mert 15 éves csicska admint kiszedtem párszor..... Destroyolnak kidobhatom a cs-t, vagy mi történik?
2013. máj. 5. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A Steam csak egy szerver, amiről letöltheted a játékot, szóval te ha letöltöd, akkor az olyan, mintha sima játékod lenne, csak eredetiben, ugyanazokkal a fájlokkal. Ha destroyt kapsz, csupán letörlöd és a Steamről újra leszeded. Én is kaptam már párszor ezek miatt destroyt, de ajánlatos egy jó szervert keresni, ahol 18 éven felüliek vannak csak.
2013. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De én nem steamen keresztül veszem meg, hanem boltba. Szóval akkor csak letörlöm és újra teszem dvd-ről, és beírom megint a kulcsot?
2013. máj. 9. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!