Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Windows 7 verziót...

Milyen Windows 7 verziót érdemes venni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mire kell. Home Premium otthoni felhasználásra elegendő.
2013. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Windows 7 pro !!

Azalá ne menj!

Fölé feleséeges, szerintem, egyedül az applock és a VHD-ról vaó bootolást hiányolom a PRO-ból, de szerintem ez tökéletesen megfelel minden célra.

Előtte Home Premiumot vásároltam asztali gépre, gyűlölöm.


Egyébként tipp: angolt vegyél, a magyarral szemben kevesebb benne a bug, tapasztalat.

Windows7-Pro_sp1_x68_eng

2013. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miert jobb a pro?

Otthoni hasznalatra emberek tobbsege home premiumot vesz...

2013. máj. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel kevesebb az angolban a bug, mint a magyarban?
2013. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért jobb, mert jobb, mondom használtam ,tudom.

Már XP-ből is angolt vettem miután a magyarral nem bírtam el. De 7-nél még markánsabb a változás. Próbáld ki, használd, majd rájössz. Ha most kéne vennem, mindenképp Pro-t vennék.

Azzal kevesebb, hogy például a magyaron vannak olyan gombok, amikre nem fért ki a megnevezés, ezért "..."-al fejezték be, és baromi igénytelen, ha kiadok pénzt egy OS-re, akkor azon legyenek normálisak a gombok is.

2013. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maradok az ingyenes verzióknál. A legtöbb felhasználót egyébként jobban zavarja az, ha abszolút nem ért a programokhoz, mint ha néha "..." van és az egeret a gomb fölé kell vinni. Ez messze áll a bug fogalmától.
2013. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Azért jobb, mert jobb"

Ez nem érv.


"a magyarral nem bírtam el"

Hát, ha amiatt, mert

"a magyaron vannak olyan gombok, amikre nem fért ki a megnevezés, ezért "..."-al fejezték be"

akkor a hiba a "TE" készülékedben van... Azt azért jó ha tudod, hogy ez nem számít igazi bugnak, hanem inkább esztétikai probléma.


Amúgy az xpben én nem emlékszem ilyenre, csak max. a magyar nyelvűre is lefordított programokban szokott előfordulni, de azokat vszeg lehet futtatni angolul is, és akkor nem kell gondolkoznod perceket, hogy vajon mi is van odaírva.

2013. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!