Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Vista-hoz adnak még...

A Windows Vista-hoz adnak még ki frissítést? Vagy leálltak vele, mert nem igazán lett nyerő az operációs rendszer?

Figyelt kérdés
Windows, Vista, frissítés
2013. máj. 6. 12:42
 1/6 anonim válasza:
87%
adnak, nemrég volt hír, hogy az xp-vel leálltak, de a vistát még támogatják
2013. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Adnak még ki frissítéseket hozzá, további információért ajánlom a google és a wikipédia használatát.
2013. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
95%

Hivatalosan 2017. április 11. -én lesz vége a támogatásának, addig lesznek hozzá frissítések is szerintem. Bővebb infó:

[link]


Szerviz csomag már biztos nem lesz hozzá hiszen a Win7 -hez is csak nagy duzzogva akarják adják ki az SP2 -t, ha egyáltalán kiadják. Minden áron a Win8 -at akarja lenyomni a picipuha az emberek torkán.

2013. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Mindhármótoknak ment a zöld kéz. ;)
2013. máj. 6. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát a vistára például az internet explorer 10 böngészöt se adja ki a microsoft csak a 9 ami feltelepithetö. Én is várom az expoler 10 et de azt mondják win 7 vagy win 8 ra kellene válltanom a Vistát meg eltemetni pedig szeretem nagyon
2013. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eleinte mikor Xp-rôl tértem át Vistára nekem is nagyon tetszett meg minden de egy idô után meguntam, aztán jött a Win 7 ami a legjobb amit valaha kiadott a microsoft (az xp után). Én már rég azt használok és még egy jó ideig azt fogok addigis ajánlom mindenkinek, a gépigénye ugyanaz mint a Vistának. Mindenhol a Win 8-at reklámozzák, vagyis leakarják nyomni az emberek torkán de az enyémen egyelôre még nem fogják tudni. Nekem nem jön be ez a csempés.felület meg egyébként is az érintôs eszközökre (All in One PC, Netbook, tablet) való, nem asztali gépre.

A kérdésre: Még adnak ki frissítéseket de már nem nagyon foglalkoznak vele. Kezdetben még elég instabil és lassú volt (az sp-k elött) és ezért az emberek bevették hogy rossz, emiatt nem lett népszerű és azzal nem foglalkoznak annyira, pl.: az Xp-nek már sokszor húzták a frissítés befejezését mert népszerü lett. Most meg megy a W8 mert az az új, csili-vili és az a jó. Nademind1. Bocs a hosszú válaszért de az ilyenekrôl sokat tudok pofázni.

2013. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!