Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel lehetne képeket összesze...

Mivel lehetne képeket összeszerkeszteni? (5-6 képet különböző méretben, ízlésesen elrendezni egy lapon)

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 11:10
 1/8 Csiß ***** válasza:
Photoshop
2013. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És azt hogy kell csinálni?
2013. máj. 7. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Aki ügyes az akár paintben is megcsinálja :)

Viccet félretéve Photoshop de kell azért kicsit érteni hogy szépen összeszerkeszd...

2013. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tabaki ***** válasza:

"Viccet félretéve Photoshop"


Nem akarom elhinni, hogy Magyarországon, a 21. században ez a szellemi nívó... Miért ajánlgat mindenki minden apró hülyeségre Photoshopot? Tényleg vicc-kategória, ha valaki a kismillió alkalmas ingyenprogram helyett nem a több százezres árú profi szoftvert használja olyasmire, amire az nem is igazán kényelmes?


PhotoScape, Montázs funkció. Ha ennél szabadabbra vágysz, Inkscape. Ha rafináltabb szerkesztéseket is tervezel, Gimp.

2013. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csiß ***** válasza:
Biztos azért írják sokan a photoshopot mert kényelmetlen a használata..21. században ne paintel vagy valami gagyi sz*rral szerencsétlenkedjünk már kéremszépen.Photoshop kimondottan olcsó tud lenni ha nem akarsz fizetni érte ;) (torrent?)
2013. máj. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tabaki ***** válasza:

Aki nem akar megérteni, ne értsen. A Photoshop profi munkához kiváló segítség, de éppen ezért az amatőr igényekre nincs különösebben felkészítve. Persze, hogy meg tudja csinálni, mint mindent. Lépegető exkavátorral is lehet hagymát dugványozni, csak lehet, hogy kényelmesebb egy hegyes bot.

Amúgy mitől gyagyi sz@r egy program, amelyik tökéletesen és egyszerűen elvégzi a feladatot? Mi benne a gagyi? Mi benne a sz@r? Hogy nem érezheted magadat Robin Hoodnak, mert elkötöttél egy negyedmilliós szoftvert? Torrenttel csuda nagy teljesítmény, mondhatom. Én nem buzdítok senkit szoftverlopásra, de nem is használhatatlan vackokat ajánlgatok, a felsoroltak is százszor többet tudnak ennél. Furcsa vagy nem furcsa, lehet nem lopni is, kivált az ilyen semmi kis feladat esetén.

2013. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csiß ***** válasza:

csak profi munkára? én amatőr vagyok és mégis kényelmesen elboldogulok a photoshopal.miért szar pl a paint? húztál már vele egyenes átlós vonalat? szép pixeles volt ugye? (a dugványozós hasonlap jó tetszett :P ) Én se buzdítok lopásra senkit..Részemről befejeztem a vitát.Én a photoshopot javaslom.Ha te nem,akkor javasolj valami mást és kész.


-Csiß

2013. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:

Jó. Zárjuk le. Senki nem vitatja, hogy a Photoshop kitűnő program, a képszerkesztők között ma alkalmasint a legjobb. Ennek ellenére fenntartom, hogy kis hétköznapi apróságokra -- mint a fenti -- kontraproduktív a használata, egy század-akkora, jogtiszta és könnyebben átlátható program semmivel sem teljesít rosszabbul, sőt gyorsabban elérheted vele a célt. Mivel hajlamos vagy a félreértésre: Nem bármilyen célt, hanem a képek tablóba rendezését.

Ami a Paintet illeti, ennél finomabb csúsztatással is találkoztam már. Én a Paintet még senkinek, soha büdös életben nem ajánlottam, még ellenségemnek sem. A hátra lévő kis időben már nem is igen fogom... Én használható progikat javasoltam, ha te ezeket nem ismered, azzal nem vagy kevesebb, de látatlanban és általánosságban gyalázni fölösleges, legalább egy próbát megérjenek Kérdezőnek.

2013. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!