Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha firefoxon videót nézek/zené...

Ha firefoxon videót nézek/zenét hallgatok és közben másik lapon mást csinálok, görgetésnél szaggat a hang. Miért?

Figyelt kérdés

Eddig chrome-ot használtam, de frissítette magát, és totál meghalt szintén a hang. 3-4 hónapja használok mást. Eddig firefoxon működött minden.

( A gépem nem a legújabb, de ettől függetlenül nem szabadna ezt csinálnia."Van mindenből elég benn" )


Köszönöm a válaszokat! :)


2013. máj. 7. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Meglepően meg tudja fogni a gépeket 1-2 flash kokányolás. "Van mindenből elég benn" < definiálnád pontosabban?
2013. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:
Egyértelműen memóriaprobléma, ennek kezelésével vannak gondjai a Firefoxnak.
2013. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzá túlzottan, azt tudtam, hogy memóriagond okozhat ilyet, de RAM pl van benn 2 és fél giga.

Nem sok, tény, de amire használom, elégnek kellene lennie. ( na meg, eddig ilyet sosem csinált )

2013. máj. 7. 15:25
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Tegnap este valami miatt net-kapcsolat sebességet mértem. a ping állandóan 50 felett volt, holott ez eddig nem volt jellemző, meg a mért sebesség is elég alacsonynak tűnt. Aztán rájöttem, hogy a másik lapon megnyitva hagytam a Gyakori Kérdéseket :)

Miután bezártam, újra mértem, 30 alá esett a ping, a sebesség pedig mind le, mind feltöltésnél lényegesen magasabb lett.

Ennyit fog vissza egy megnyitott másik oldal...

2013. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!