Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megjelent a v. ber 3as változa...

Megjelent a v. ber 3as változata ugye pc-re is. Nem vagyok hülye a pc-khez, de valamié nem települ a laptopomra. Esetleg kéne neki vmi keretrendszer?

Figyelt kérdés
Nem új a gépem, xp van rajta elindul a telepítő és ott marad abba hogy tölti le a telepítéshez szükséges fájlokat:S

2013. máj. 7. 21:44
 1/4 anonim válasza:

W7 alatt nekem is ugyanez a gondom, vegigfut a telepitö, de aztan semmi sem törtenik. A gepen csak a setup.exe van meg, mas file nem települ.

A telefonon is a legfrissebb viber verzio van fennt (ezt keri a desktophoz).

Irtam a supportnak, ezt a valaszt kaptam:"Please make sure you grant all access to Viber in case you are using

an internet security/antivirus software.

Viber will not work on a proxy sever."

Megneztem, ugyanazok a biztonsagi beallitasok vannak a viberhez a rendszerben (mert itt latja), mint a müködö skype-hoz.

Szoval, ha valakinek van megoldasa, örömmel varom :-)

2013. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ugyanez a problémám. Már mindent kipróbáltam, kivételek közé tettem a tűzfalon, stb... Gondolom Nektek is végigmegy a csík (közben látom a netforgalmon, hogy kb 17 megát leszed) aztán újra fut a csík, tehát valami blokkolja a telepítést. Milyen netszolgáltatótok van? Csak nem UPC? Lehet a dinamikus ip cím lesz a problémánk.
2013. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van egy ötletem: Telóról net megoszt és úgy hátha települ:D
2013. máj. 16. 00:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem jó. Septibe ki is próbáltam:S
2013. máj. 16. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!