Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Helyre lehet még állítani...

Helyre lehet még állítani valahogy ezt a Windows 7 felhasználói fiókot? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy nem enged belépni a saját, eddig használt fiókomba, csak egy ideiglenes asztalt tesz elém, üres Dokumentumok mappát, és kikapcsoláskor törli. Egy másik tartalék fiókba gond nélkül beenged.


Vissza lehet még valahogy állítani, vagy másoljam le a Dokumentum könyvtárat, és a tartalékot használjam tovább?



2013. máj. 8. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelszóval védett a fiók? Babráltad a fiókok beállításait? Mindenképpen mentsd el a maradékot valahova, egy pendrivera, vagy CD-re, mert az is elveszhet..
2013. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már megoldottam. Mindent dokumentumot átmásoltam egy másik fiókra, töröltem az előzőt, és kész, nem történt probléma.
2013. máj. 24. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!