Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Alaplapi driverek frissítése...

Alaplapi driverek frissítése fontos?

Figyelt kérdés
Az alaplapi hangkártyát és hálózati kártyát használom. Az alaplaphoz járt egy driver telepítő CD, amiről feltelepítettem azokat. Le töltöttem egy driver scanner-es dolgot ami azt mutatja, hogy frissiteni kéne azokat. Ha nem frissítem az nagyon beleszól a gép működésébe?

2013. máj. 8. 12:29
 1/1 Komplikato ***** válasza:

Attól függ, minél régebbi az alaplap annál valószínűbb, hogy igen, persze rendszertől is függ, mert ha az is régi, akkor nem olyan sokat számít.

Pl. egy P4-es gép + Windows XP kombinációban vagy mostani új gép + W7/W8 kombinációban.


Viszont ilyenhez nem használnék külsős programokat, mert még a windows saját updatje is haza tudja vágni a rendszert, inkább megkeresném a drivereket magam és letölteném őket. Persze ez időigényes.

2013. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!