Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Counter Strike: Global...

A Counter Strike: Global Offensive-ot boltban vagy az Interneten érdemesebb megvásárolnom?

Figyelt kérdés
Egy üzletben azt láttam, hogy 4500 Ft-ért adják, és a neten se találtam sokkal olcsóbbat, sőt, ha hozzáadjuk a kiszállítási díjat is, akkor még annál is drágább. Tudtok javasolni olyan webáruházat, ahol esetleg olcsóbban meg lehet vásárolni a játékot?

2013. máj. 8. 14:20
 1/4 -=GReddy=- válasza:

Nem tudom ,de én boltban venném meg mert ott 100%,hogy megkapod xD és biztos eredeti :) +ha valami probléma lenne vele akkor a boltban eseteleg ki lehet cserélni,neten nem tudom :(


Röviden: Szerintem boltban.

2013. máj. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
steamen 300ft volt
2013. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BERTALAN11 válasza:
576-ban kerek 5000 forint csak tudni kell mikor kell menni mert hamar elkapkodják én is így jártam venném meg erre azt mondják nincsen
2013. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is az 576-ban vettem. Csak eléggé meglepődtem, amikor hazavittem, és nem CD volt benne, hanem egy kód, amivel le lehet tölteni xD
2013. okt. 26. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!