Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet távoli asztali kapcsolat...

Lehet távoli asztali kapcsolatban játszani?

Figyelt kérdés
Ha pl van itthon egy erőművem és vezek egy gyengusz laptopot akkor netes távkapcsolatban tudok úgy játszani hogy az itthoni gépemen futtatom a játékot de valahol a világ másik szegletén egy laptopon játszom azt? Így működik az onlive is...

2013. máj. 9. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Működhet, de egyrészt elég combos kapcsolat kell hozzá. Az asztalitól felfelé kicsit erősebb, de a másik iránynak sem jó ha valami mobilnetes vacak van.

Ezenkívül a távoli asztal programnak kell valamilyen tömörítést használni, mert 1024x768@16 30 FPS-el számolva 361 Mbit másodpercenként, ami nem kevés, még ilyen alap felbontáson sem.

2013. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem és valami konkrét megoldást nem tudsz esetleg?
2013. máj. 9. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem foglalkoztam jobban a témával. Híreket is csak félszemmel követem.

Google, vagy vársz amíg jön valaki, aki esetleg már csinált ilyent.

2013. máj. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

eddig amilyen szoftverekkel próbáltam igazából nem ment nagyon minimális fps jött csak át. ezek távkarbantartásra vannak kipróbálva.


az onlive igaz h működik, de vedd figyelembe, hogy mögötte egy saját fejlesztésű titkosan őrzött megoldási rendszer van, nem egy publikus mindenki által szabadon letölthető programmal oldották meg.

2013. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja az onlive tényleg be lehet védve... Tehát nem nagyon megvalósítható... Pedig telefonokra már egész jókat láttam a kainy programmal...

Esetleg az onlive n belül nem tudjátok lehet mmorpg ket játszani mert nem láttam egyet se és nekem minimum mmo legyen a játék vagy Age of empires2 :P

2013. máj. 9. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!