Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb PC-s játék amit nem unok meg?

Figyelt kérdés
Gépigény nem számít nagy a gépem. :)

2013. máj. 9. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
minecraft, starcraft
2013. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
GTA, Heroes Of might and magic 2,3 , command and conquer red alert 2 , Postal 2, Rayman Origins
2013. máj. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lajos54 ***** válasza:

Azt elég nehéz lenne MÁSNAK megmondania, hogy NEKED melyik a legjobb. Te biztosan jobban ismered önmagadat. Engem például ki lehetne üldözni a világból, ha számítógépen kellene játszanom...

De hát éppen ezért.

2013. máj. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

CoDok multija

postal 2

régi need for speedek

vagy talán: bioshock infinite, tomb raider és metro2033

2013. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs játék, amit valamennyi idő után ne unna el az ember. Én a Skyrimmal játszottam eszméletlenül sok időt, de a küldetések elfogytak és kész. Utána mit lehetett volna még kezdeni vele?
2013. máj. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bármelyik CALL OF DUTY
2013. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
crysis 3 ha azt birjaa géped MAX grafikán akkorott isteni kokcka vagy ;) mert nkm 16 gb ram 1 terabájt memoria azaz 1000 gb win8-as op.rendszer atis kártyábol a legjobb van a laptopomba és max grafikánk laggol a játék direct x11 van fel téve
2013. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kotekszek :) de fele ram boven eleg :)) negyed hdd boven eleg :)) es a legjobb atis kartya se kell hozza :)) szoval baj van a gepeddel :)
2013. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!