Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régi hullámvasutas játékot?

Lordempire27 kérdése:

Régi hullámvasutas játékot?

Figyelt kérdés
Régen játszottam egy hullámvasút építős játékkal. Mi állíthattuk be a sínen hogy milyen gyors legyen. Ha jól emlékszem akkor Disney figurákat bele lehetett ültetni a vasútba. Tűzíjjátékot és egyéb épületeket lehetett lerakni de ez kifejezett hullámvasutat lehetett építeni. Előre köszi a válaszokat.

2013. máj. 10. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A Disney software Coaster nevű 1993-as játéka volt ilyen!


innen letölthető:

[link]


A link nem warez, hanem ingyenessé tették(státusz: abandonware)

2013. máj. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem pontossan ilyen volt mert kicsit modernebb volt lehetett körbe forogni voltak hegyek. Hátha így.
2013. máj. 12. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:

A Disney figurákat leszámítva

RollerCoaster Tycoon

2013. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valami teljesen más volt a neve mert én is néztem Roller Castler es játékokat de nem az volt . Amire én gondolok abban csak 1 db hullámvasutat letehet építeni amihez ki lehetett választani milyen pálya legyen és hogy milyen indulópont és hogy hol legyen az. Valamint magunk állíthattuk be a sebességet a láncos vasutnak, a dőlésszögét az irányát a ferdeségét szinte mindent be lehetett álítani a lerakott sinen .
2013. máj. 31. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!