Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok nekem irni vagy...

Tudnátok nekem irni vagy linkelni könnyen kezelhető magyar nyelvű videó vágó programokat?

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne. és sajnos a gépen található alap windows movie makert nem tudom használni mert az új win7 van nekem és azon az újabbik verzója és egyáltalán nemtudom használni. :/
2013. máj. 11. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

a windows7-es movie maker jó.

Ha azt nem tudod használni, mást mégúgy se fogsz tudni.

2013. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát de a win7-es movie maker teljesen másabb mint a windows XP-s movie maker. az XP-set tudtma használni. de ezt a win7-est nemtudom.
2013. máj. 11. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

A win7-es sokkal jobb, mint az XP-s, több dolgot tud megcsinálni. amúgy egyáltalán nem bonyolult, úgy van kialakítva hogy egy kutya is tudja használni.

pláne mert magyar.

Nézz videót jutyubon, hogyan kell használni.

Most mondhatnám, hogy szerezz egy Sony vegas-t de szerintem telepíteni se fogod tudni, nemhogy használni.

2013. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már rájöttem h h kell használni :D de arra nem h miért veszi le a videó hangját. akár mit csinálok nincs hang a videón.
2013. máj. 12. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs, vagy nem jó a hang kodeked.

Klite.

2013. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!