Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3d`s max-ben mi számít "gyurmá...

3d`s max-ben mi számít "gyurmázó" eszköznek?

Figyelt kérdés
Milyen módon lehet "gyurmaként" formázni a modelleket?

2013. máj. 11. 16:34
 1/5 tabaki ***** válasza:

Mér' kéne Maxben gyurmázni? Lehet, hogy ott is tudsz, de ebben nem segíthetek, mert nem használok piaci programokat. Viszont szívből ajánlom a Meshmixert vagy a Sculptrist, arra nem emlékszem, hogy a kész modelleket mentheted-e 3DS-be, de OBJ-ba biztosan, tehát importálni tudod a Maxbe.

Mindkét program szenzációs, mindenképpen próbáld ki.

[link]

[link]


Egyébként a Blender is tud effélét, de ha neked a Max kell, inkább meg se említem...

[link]

2013. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent az Autodesknek van kulon "gyurmazo" programja, a Mudbox.
2013. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló helyesen beszél.

A Max/Maya és a Mudbox egy csomagban van. A Mudbox épp gyurmázásra van. Próbáltam és nagyon jó.


Vannak ingyenes vagy kevésbé ismert programok, de az autodesk a piacvezető és az ő szoftvereit is ingyenesen le lehet tölteni. Mindenképpen jobb, mint a többi, viszont a legdrágább (nagyon drága) ha később majd meg akarod venni.

2013. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. máj. 13. 18:16
 5/5 anonim válasza:
max-ban is van, ha editable poly-t ráhívod az objektre, és a felső fület lehúzod (nevét nem tom), ott van 3 kisebb fül. asszem az utolsóban van a gyurmázgatós cucc, de nem éppen ehhez a programhoz találták ki az ilyen típusú modellezést, ez tipikusan polygonról polygonra haladó program. Modbox tökéletes gyurmázásra (bár színezésnél elég kegyetlen bugok jöhetnek be, nemigazán maxhoz igazított, mayával jobban barátkozik, úgy tudom).
2013. szept. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!