Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SAMSUNG NP350E5X-S01HU laptoph...

SAMSUNG NP350E5X-S01HU laptophoz nem kaptam semmi szoftvert. Hol keresgessek?

Figyelt kérdés
A kérdés adott... google barátom, de nem sokat segített. A gyártó honlapján van néhány driver (XP-s), de semmi program. Van integrált VGA és dedikált is, eddig csak az integráltat használja, Catalyst-et telepítettem, vagyis próbáltam, de nem akarja (sikeres telepítés, mégsem található maga a program és az eszközkezelőben is felkiáltójeles a dedikált vga)... FN billentyűket is életre kéne kelteni valahogy, ahhoz végképp gyári program kéne... hol keressek valami utility-t?

2013. máj. 12. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt találsz: [link] kézikönyvet drivert is.

A vga-t engedélyezd biosban.

De előbb rakd fel a chipset-lan-hang... drivereket.

2013. máj. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez zseniális is lenne, köszönöm szépen, de nem megy fel a driverek fele 64 bites win7-re, biosban pedig sajnos szó sincs a vga-ról
2013. máj. 15. 20:09
 3/5 Fiers Márton válasza:
2013. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! az a probléma hogy a vírusírtó megállítja minden második fájlnál
2013. máj. 22. 15:09
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nekem is felmerult hasonlo problemam irtam privat uzenetet is! Fel tudnank venni a kapcsolatot valahol?
2018. máj. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!