Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell játékokat feltelep...

Redbullicecream kérdése:

Hogyan kell játékokat feltelepíteni?

Figyelt kérdés

Helló. Az lenne a kérdésem hogyan kell az ISO-s játékokat felrakni de jól? Tudom, daemon toolsa kell de én csak a setup exe-re szoktam kattintani ( kb hhárom játékot telepítettem fel eddig) de mindig van valami baj.. vagy nem találja a registry fájl vagy nincs meg valami bufsbgodfb.xy fájl a gépen. És mindig van valami.


Valaki kérem szépen, írjon le nekem spéci játék telepítési trükköket. Total Commanderrel vagy Daemon toolsal nekem mindegy. Egyáltalána daemon tools-t hogyan kell használni? Egyszer olyan játékom volt hogy kérte a DVD 2-t és nem tudtam betallózni. Valaki segítsen! Far Cry 3, GTA4, Call of duty Black Ops 2, ilyeneket akarok felrakni.


Gépigényem megvan, 4GB ram, 32 bites Win 7 Ultimate, Nvidia videókari. DirectX11 van a gépen.


Meg mik ezek, hogy mountolni meg ilyesmi? Segítsetek pls!



2013. máj. 12. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a mountolás az a folyamat, amikor berakod daemon toolsba az iso-t

ha feltelepítetted a játékot a setuppal, akkor keress egy crack mappát a bemountolt iso-ban (jobb gomb a virtuális meghajtón, és megnyitás)

nem biztos, hogy crack lesz a neve, lehet, hogy skidrow, vagy razor, vagy akármi, ami a torrent nevének a végén is ott van (gondolom torrentről, vagy hasonlóról töltötted, ha iso, és nem megy simán telepítés után)

szoktak mellékelni egy nfo fájlt, a részletekkel, azt társítsd valami egyszerű szöveg szerkesztőhöz (pl jegyzettömb)

ott van részletes leírás, ha valami mást is kell csinálnod a crackelésen kívül

a crakcelés azt jelenti, hogy a crakc mappában található fájlokat bemásolod a játék megfelelő könyvtárába

általában tartalmaz egy indító fájlt, ezt felül kell írnod a crack-el

továbbá szokott lenni még pár dll vagy akármi, amit valószínűleg hiányol a géped ha nem másoltad a megfelelő helyre

a fájlokat akkor is hiányolhatja, ha valami más nincs rendesen telepítve (pl direct x, punkbuster, steam, visual valami..., vagy egy driver)

ha kéri a dvd2-t, akkor a tálcán a jobb sarokban keresd meg a daemon tools ikonját, és mountold be a dvd-2, vagy amit éppen kér

ha nincs tálca, mert full képernyős a telepítő, akkor nyomj start gombot a billentyűzeten

egyébként ajánlom a blackbox kiadásokat a torrentek terén, mert azok többnyire automatikusan crackelik magukat és neked csak el kell indítanod a telepítés után

de az nfo fájl sokat segíthet minden esetben, vagy a hozzászólások, ha vannak ott ahol letöltötted

remélem tudtam segíteni :)

2013. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, sokat segítettél :)
2013. máj. 12. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!