Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud olyan rajzóló...

Valaki tud olyan rajzóló programot amiben lehet nagyon kicsi pixeleket rajzolni?

Figyelt kérdés
Kisebb pixeleket mint ami a paint-ben a legkisebb. Van ilyen? Minecraft skin-hez kell.

2013. máj. 13. 17:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha minecraft skinhez kell akkor írd be google-be,hogy minecraft skin editor.Azok pont arra vannak.
2013. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nem játszok vele nem nekem kell. De az editorok nagy pixeleket rajzolnak, de a hd-s skinhez nagyobb kép kell, de ahhoz kell mod, de ha kisebb pixelt is lehetne rajzolni akkor akkora képből lehet ne nagyobb felbontáú képet csinálni.
2013. máj. 13. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem mondod xD


A pixel az pixel. Nincs kisebb pixel meg nagyobb pixel...

2013. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 coopper ***** válasza:

Szia.


A pixel az elemi pont a pixeles képkezelésnél. Ebből következik, hogy nincs olyan program ami kisebbet tud rajzolni mint egy pixel.


A Paint is 1 pixellel rajzol. Tehát a paintal is megoldható azt amit szeretnál (Nagyitsd fel a képet és akkor jobban látod), de ha az nem tetszik akkor válogass : [link]


Pixel : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2013. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tabaki ***** válasza:
Köszike, coopper! Engem már figyelmeztetett a Gyík, hogy ne linkeljem annyiszor az oldalamat, mert az reklám... Jó, hogy van, aki a lehanyatló kézből ismét a magasba emeli a zászlót. Trarará! Együtt győzni fogunk a tudatlanság felett!
2013. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 coopper ***** válasza:
Nem kell megköszönni. Ami jó az jó. És az az oldal egy jó kiindulási alap.
2013. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tabaki ***** válasza:

@coopper:

De azért tényleg jólesett...


@Kérdező:

A pixel végeredményben egy színt meghatározó számérték, amelynek nincs képmérete, hiszen nem kép -- olyan sincs, hogy kis nyolcasokból több fér el a negyvennyolcban, mint a nagyokból... A Minecraftban nem pixelt látsz egy "pontként", hanem sok pixelből álló színfelület, amelyhez a program a skinbe rajzolt egyetlen pixelről veszi a mintát. Tehát a program azt a felületelemet mindenképpen akkorában fogja megrajzolni, a skin megfelelő értéke csak a színét mutatja meg.

Mindez csak a Minecraftra érvényes, nagyon leegyszerűsített bőrözési technika, ahogyan a játék más megoldásaiban is hasonlóan szellemes minimalista trükkökre épül, éppen ez adja a sajátos habitusát, báját. Egyéb játékokban másképp oldják meg a bőrözést, ott esetleg lehet finomítani a minőségen, de ott sem "kisebb pixeleket" használsz, hanem a számukat növeled, és az adott program ennek megfelelően majd kisebb méretben rajzolja őket a képernyőre.

2013. máj. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megoldás: Wacom rajztábla. :)


Paint tool SAI-ban amúgy lehet fél pixellel rajzolni, de nekem még az is túl nagy volt, aztán megkaptam a táblámat, és minden happy a nyomásérzékenysége miatt. ^^

2013. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tabaki ***** válasza:
Vihihi!!!
2013. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam hogy nem lehet kisebbet csinálni de nem hitte el. -.-"
2013. máj. 14. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!