Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni windows...

Honnan tudom letölteni windows 7-re a virtual xp-t?

Figyelt kérdés
Mert kellene ahoz hogy sok progimat meg játékomat játszani bírjam.De nem találok semmi letöltést csak azt hogy hogyan kell telepíteni de azt tudom.Nekem csak a letöltés kellene.

2013. máj. 13. 19:30
 1/7 Emberek ***** válasza:

csak win xp mode van:

[link]

2013. máj. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt én is találtam rámegyek a letöltésre de a kövi oldalon semmi letöltés nincs?!
2013. máj. 13. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Virtual PC & Windows XP Mode (Windows 7)



[link]

2013. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 belapus ***** válasza:

Ha elolvasod, rátalálsz erre az oldalra:


[link]

2013. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Az XP mód csak eredeti Windows 7 -el használható, de nem mindegyik verzióval csak a Professional, Ultimate, Enterprise játszhat. Régi programra még alkalmas, de azt tudnod kell, hogy egyik virtuális gép sem képes a pontos fizikai gépet emulálni így a játékok nagy részéről lehet le kell mondanod. Az XP mód telepítéséhez minden segítséget és szoftvert megtalálsz a Microsoft honlapján.


De amit én tennék a helyedbe, hogy második operációs rendszerként telepíteném az XP -t. Előbb az XP -t aztán a 7-est. (Persze fordítva is kivitelezhető kis trükkel.)

Vagy hagynám a Windows 7 XP módját és valami jobb virtuális gépel próbálkoznék, pl VirtualBox.

2013. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy P.O.C. írja. Az XP mód játékok esetén semmire sem jó, de még a VirtualBox is felejtős, mert én egy sima 2D-s lövöldözős régi játékot nem tudtam max grafikán futtatni egy i5-ös proci és egy 60K-s VGA-val. Egyetlen normális megoldás - nálam is ez vált be - ha felteszed az XP-t egy másik partícióra a WIN7 mellé. Kis trükkel megoldható hogy a win7-et ne kelljen előtte leszedni.
2013. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
VirtualBox Írd be google-ba
2013. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!