Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sürgős! Skype-ot nem ismerem,...

Sürgős! Skype-ot nem ismerem, valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés
Régebben feltelepítettem, de a gépemen minden telefonszám lett. Nem tudtam vaterázni se, ott is mindnen termék telefonszám lett. Így letöröltem, maradt az msn, de állítólag az már nincs, helyette skype van.
2013. máj. 14. 08:34
 1/2 A kérdező kommentje:
És ha feltelepítem, ugye nem fog automatikusan belépni, meg hogy lehet a facebookkal összehozni, annak mi értelme van, légyszi magyarázzátok már el nekem, mert olvasgattam most hogy lehet ilyeneket, de nekem mind kínai. Köszi
2013. máj. 14. 08:45
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Ha majd feltelepíted Skype -ot, ne csak ész nélkül nyomogasd a a next gombot. Telepítés közben lesz egy olyan lehetőség hogy "telepítem a Skype hívást", ebből szedd ki a pipát és akkor nem fogja elrondítani a Weboldalakon a számokat a hülyeségével.


Amúgy nincs benne semmi bonyolult, ugyan olyan, mint az MSN/Live Messenger. Lehet vele szövegesen csevegni, sima hanghívást és video hívást kezdeményezni, természetesen ingyen. Ha nem emlékszel a régi Skype account -odra csak újra kell regisztrálnod. Bár valahol úgy hallottam mostmár elfogadja az msn, live és hotmail account -okat is.

2013. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!