Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cinema 4D R12 és 3Ds MAX,...

Cinema 4D R12 és 3Ds MAX, Solid Edge ST4, Belender exportálás fájl formátumok, együtt müködik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 17:06
1 2
 1/11 tabaki ***** válasza:

Mi tetszik?


Amúgy vélhetőleg mindegyik olvassa a Wavefront .OBJ formátumot, talán a .3DS-t is, ez(eke)t használhatod a programok közti adatátvitelre.


3D Studio Max, Blender.

2013. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszolt.


Én csak tudom, hogy Cinema 4D, 3Ds MAX és Blender /.3ds, .obj/.


DE! Ha Cinema 4D fájl exportálását mentem utána Solid Edge ST4 progiban és megnyitottam /vagy import/ és nem történt semmit... hogy lehet együtt müködik? Milyen formátum?

2013. máj. 14. 21:50
 3/11 A kérdező kommentje:
Valaki?
2013. máj. 15. 16:11
 4/11 tabaki ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Köszi hogy válaszolt.


Én csak tudom, hogy Cinema 4D, 3Ds MAX és Blender /.3ds, .obj/.


DE! Ha Cinema 4D fájl exportálását mentem utána Solid Edge ST4 progiban és megnyitottam /vagy import/ és nem történt semmit... hogy lehet együtt müködik? Milyen formátum?


Hm. A válaszok elmaradásának oka lehet például az, hogy még mindig érthetetlen, hogy mit akarsz csinálni, és hogyan. A pontosításra szánt szöveged értelmetlen szózagyvalék. Külföldi vagy, és Google-fordítót használsz?

Mit jelent, hogy Cinema 4D fájl exportálását mentem? Hát ez: utána Solid Edge ST4 progiban és megnyitottam /vagy import/ és nem történt semmit...? Vagy másképpen tagoljam? Pl: Ha Cinema 4D fájl exportálását ... mentem utána Solid Edge ST4 progiban és megnyitottam /vagy import/ és nem történt semmit... hogy lehet együtt müködik? Milyen formátum?

Minden olyan, mintha jelenteni akarna valamit, de semmiféle egyértelműen megfogalmazható dolgot nem jelent. Nagy vonalakban mégis sejthető, miről van szó, csak éppen azok az információk hiányoznak belőle, amelyek alapján esetleg segíteni lehetne.


Milyen formátumban exportálsz Cinema 4D-ből? Ezt a Solid Edge-nek ismernie kéne? Mi az, hogy nem történt semmi? Hibaüzenet jelezte, hogy nem olvasta be? Vagy csak nem látod a képernyőn, hogy behozta volna a tárgyat? Utóbbi esetben próbálkozz a nézet megváltoztatásával árnyékoltról drótvázra, objektummódról válts át szerkesztőmódra, hátha kiderül valamiből, hogy mégiscsak ott van a tárgyad, csak nem kapott anyagot, vagy megfordította a felületet, vagy mit tudom én...


Az az igazság, hogy én már régóta nem használok fizetős programokat, tehát nincs a gépemen a programkészlet, amivel ki tudnám próbálni, hogy miről lehet szó. Ennek ellenére vagy én vagy más segíteni fog, ha pontos adatokat közölsz -- még akkor is, ha a mondatok egyébként nem állnak össze.

2013. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szeretném Cinema C4D-ből mentés exportálni ".STL" formátumot /ha nem jó akkor másik, de milyen azért nem tudom melyik... vagy nincs plugins../. Utána Solid Edge ST4 progiban majd megnyitottam az importált, de nem jött be és üres volt. Hogyan? Milyen formátum szerint?
2013. máj. 21. 12:21
 6/11 tabaki ***** válasza:

Egyelőre ezt találtam:

[link]

2013. máj. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem találom!
2013. máj. 21. 13:47
 8/11 tabaki ***** válasza:
Nálam jó a link.
2013. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
oké, hol találom?
2013. máj. 21. 14:27
 10/11 A kérdező kommentje:

Solid Edge ST4 panel:


"This STL file contains only faceted data. Faceted data can only be imported into the ordered environment"


Hogy lehet?

2013. máj. 21. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!