Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A vidows movie maker miért...

A vidows movie maker miért nem lát egy csomó videót? Rákattintok az importálásra, de negyszerüen nem látja őket hiába konvertálom is át őket.

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem támogatott videó formátumokat akarsz megnyitni.
2013. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de átkonvertáltam. Meg ezzel csak a videó elejét, végét lehet vágni? Közepéből nem?
2013. máj. 14. 23:43
 3/7 tabaki ***** válasza:

Mégis, mivel, honnan, mivé konvertáltál? Alapinformációk nélkül nehéz okosakat mondani. A Movie Maker inkább csak egy hasznos kis játék. Már a puszta használata is azt sejteti, hogy nem vagy egy avatott videómajszter, ezért az ember óhatatlanul gyanakszik, hogy hátha mégis benned van a hiba, valami mást képzelsz el a programról, mint amire képes. A fájlok közepébe való bevágással mintha igazad lenne (most linuxban nem tudok utánamenni), de vedd észre, hogy némi kerülővel eljuthatsz ugyanoda: Levágod a fájl végét, lesz egy elejéd, elmented, aztán levágod az elejét, és lesz egy végéd. Ezután összefűzöd az elejét, a beszúrandó részt meg a végét.

Jó pont, hogy nem lopott piaci programot akarsz használni, de ingyenes lehetőségként sincs kőbe vésve a MM. Próbálkozz egyebekkel is: Avidemux, VirtualDub, Pinnacle VideoSpin, VideoPad, stb. A Format Factoryt is használhatod vágásra is. Szinte biztos, hogy valamelyiket kézhez állóbbnak találod majd, egyébként meg szvsz mind jobb a Movie Makernél.

2013. máj. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
formatfactoryvel konvertáltam szinta minden tipusúvá, mert a 3gp-t nem látta. wmv.t be tudtam tenni. audacity-vel szoktam zenét vagdosni azzal boldogultam. Ennyiféle progeramot nem szeretnék feltelepíteni amit leírtál.
2013. máj. 15. 19:02
 5/7 tabaki ***** válasza:

"wmv.t be tudtam tenni"


Jé, még a saját formátumát is megpróbáltad? -- bocsánat a gonoszkodásomért...

Amúgy meg nem kell ennyi mindennek a gépeden lennie, elég egyet megtartanod, amelyik beválik... Továbbra is az gondolom viszont, hogy a WMM a videószerkesztés Paintje, tehát nem árt, ha valami használhatóbb programod is van.

2013. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Viszont ha valamit feltelepítek maradéktalanul nem tudom eltávolítani.
2013. máj. 15. 22:08
 7/7 tabaki ***** válasza:
A Win beépített eszközeivel nem, ezt aláírom. A Revo Uninstallert szokták javasolni, de itt meghátrálok, mert nem értek hozzá. Szerintem írjál ki erről is egy kérdést, ha mégis motoz benned, hogy hátha...
2013. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!