Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet telepíteni...

Hogyan lehet telepíteni Windows XP-re a JAVA programot? Ilyen hibaüzenetet kapok, amikor telepíteni akarom: Az eljárás belépési panelja (Encode Pointer) nem található a DLL-ben (Kernel 32 dll)

Figyelt kérdés
Eddig nem volt gondom ezzel. Most letöröltem egy csomó mindent, mert kevés volt a hely a C meghajtón. gyanús, hogy kb. 90-100 MB-os frissítéseket töröltem, azért hogy ha újra letöltöm a legfrissebb verziót akkor az kevesebb helyet foglal. De amit a neten találtam Jáva programok azok kb 30 MB-ok csak. lehet, hogy töröltem valamit amit nem kellet volna? Hogyan lehet ezt megoldani?

2013. máj. 15. 13:16
 1/10 Komplikato ***** válasza:

"a neten találtam Jáva programok azok kb 30 MB-ok csak"

Jesszus. Nem kéne esetleg a java.com oldalon lévő kb. 110-120Mb-os legfrissebb telepítővel próbálkozni, mielőtt noname oldalakról leszedett vírusfészkekkel kinyírod az XP-t?

2013. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kell a Java Free 7...21 és kell a Java Control Panel (Java FIX) (vagyis a Vezérlőpultban a "gőzőlgő kávéscsésze").

[link]

2013. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rendszerből, C-ről SOHA nem törlünk!

Kettő: a filmletöltéseidet rostáld meg, mert legközelebb a Windows fog lebénulni.

2013. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ott is csak egy 882 kb online letöltőt találtam, meg egy 30MB-os offline letöltőt, de akármelyiket próbálom elindítani nem sikerül. nem jön be a letöltő ablak.
2013. máj. 15. 16:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy fertőzött a géped (megvan rá azt esély), vagy pedig újra kéne rakni a Windows-t.
2013. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A windowst újratelepítettem, mert ez bennem is felmerült. Nem valószínű a fertőzés mert pont a fent leírt törléseim után jelentkezetk a gondok.A gép működik, némely internetes oldal teéljesen bejön mások csak részben. Gondolom az nem fut, ami JAVA alapú.
2013. máj. 18. 21:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha újratelepítetted, töltsd le hozzá a legújabb Javát is. Ez 7.21-es.

Az elmúlt hónapokban sokszor támadták, szinte naponta adtak ki új frissitést a méretes biztonsági rések miatt. Most már jó, de én letiltottam az automatikus Java frissitést. Akkor frissithet, ha én kézzel megteszem ezt.

2013. máj. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy ötlettel kipróbáltam, hogy a régebben letöltött állományokkal mit csinál a gép. Semmit nam nyit meg a letöltések mappából. tehát nem csak a Javát. Vagyis más a gond. Valami a telepítővel lehet. De mi?? Egyéb ként a gép minden más szempontból jól működik.
2013. máj. 23. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:

A vírusirtód a Letöltések mappába zárta bele a valószínűleg trójait vagy férget. Ezért nem engedi megnyitni, ha pedig a Javával is gondok vannak, akkor Javascriptbe ágyazott trójairól van szó.

Valami ilyenről: [link]

2013. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt az online scannert kellene lefuttattnod: [link]
2013. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!