Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Packard bell Dot-S netbook...

Packard bell Dot-S netbook hálózati kártya driver?

Figyelt kérdés

Nemrég vásároltam a netbookot, de nem tudom feltelepiteni a hálozati kártyáját. Linux rendszer volt rajta azon tökéletesen ment a net ugy wifi mint kábelről.

Letöröltem a Linuxoot, feltettem a Win7-t. Sajnos nem megy a net... Eszközkezelőnél felkiáltó jel van mind3 hálozati mezőnél (Ethernet vezérlő..)


Drivert [link] innen a hivatalos oldalrol szedtem le.. de a LAN driverét nem akarja feltelepiteni ilyen hibakodot ad elő:


"installer can't find atheros ar81family ethernet controller on your system"



Légyszi segitsetek. Köszi :)



2013. máj. 15. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Hihetetlen a packard bell komolyan. Nemrég tettem újra egy ugyan ilyen gépet és 7 órát szórakoztam vele amire minden működött rajta. Egy fujitsuhoz több drivert lehet találni. Amm megoldás:

1. Lépés: Indítsuk el az Eszközkezelőt! Számtalan módja van, de leggyorsabb, legáltalánosabb és legkockább talán, ha a Futtatásba beírjuk: devmgmt.msc

2. Lépés: Jobb gombbal kattintsunk a minket érdeklő eszközre és válasszuk a Tulajdonságok menüpontot!

3. Lépés: Kattintsunk a Részletek fülre! 4. Lépés: A megjelenő legördülő menüből válasszuk ki a Hardverazonosítók menüpontot!

4. Lépés: A megjelenő elemek közül válasszunk egyet és másoljuk ki belőle a VEN_ és DEV_ azonosítókat(ezzel a kettővel együtt a szám és karakter sort ami mögöttük van)!

5. Lépés: Írjuk be a Google-be és a megjelenő találatok közül válasszuk azt, ami legjobban hasonlít egy konkrét hardver nevére

2013. máj. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!