Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videó vágó/szerkesztő programo...

Videó vágó/szerkesztő programot keresek, ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Több egy-két perces vidi legjobb jeleneteit vágnám össze, de nem találok olyan pogit, ami egyszerű lenne, és ezt könnyen megoldaná... A movie maker iszonyat béna, és eszméletlen idegesítő, tudtok olyat mondani, ami könnyen kezelhető ilyen szempontból, és megszerzhető ingyen ? ! :D

2013. máj. 15. 17:50
 1/3 anonim válasza:

Ingyenesen is megszerezhető akármi, ha tudod, hol keresd. ;)

Sony Vegas Pro 10.0-t ajánlanám. Itt van egy hozzá való training kurzus is magyarul : http://www.youtube.com/oktatonline

Egyszerűen kezelhető és viszonylag jó :)

2013. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az, hogy "ingyen megszerezhető", elég sok mindent jelenthet

próbálkozz a sony vegassal, vagy a pinnacle studioval

ha jól tudom a nero-nak és a corelnek is van valami video szerkesztője, de ezekben nem vagyok biztos

azt mondják hogy a sony az egyszerű

és személy szerint a pinnacle-t tanultam informatika keretein belül kb 10 tanórán, és egyszerűnek tűnt

2013. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

egyszer két óráig kerestem, és nem találtam hozzá cd kulcsot és a crack sem működött, szóval azt hagynám...

Igazából a cod4 legjobb lövéseimet raknám össze egy nay vidóba, amit sok kis 3 perces vidóból vágnék össze, úgy, hogy kivágnám a felesleges részeket, ezért kéne valami egyszerű...

2013. máj. 15. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!