Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hiányzó bootmgr. Laptop...

Hiányzó bootmgr. Laptop bekapcsolásánál ezt az üzenetet kapom. Mit tegyek? Kétségbe vagyok esve, új laptop

Figyelt kérdés
semmit nem tudok csinálni, még a boot menüt se tudom megnyitni, eddig működő win7 cd-re, xp cd-re se reagál. mit tegyek? segítsetek légyszi. egyszer már ráraktam a win7-et, de rosszak voltak a partíciók, ezért újra akartam rakni a win7-et, beraktam a cd-t, újraindítottam és ez az üzenet fogadott

2013. máj. 16. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod a boot menüt megnyitni?
2013. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Komplikato ***** válasza:
A boot menü, nem az OS választó, hanem a Biosban lévő át van állítva CD/DVD-re?
2013. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mert kiírja a laptop nevét, eddig ott volt legalul hogy press f2 to bios, most nincs ott semmi. rohadt ideges vagyok
2013. máj. 16. 11:10
 4/9 A kérdező kommentje:
át volt állítva mielőtt újraindítottam, de most meg se lehet nyitni
2013. máj. 16. 11:10
 5/9 A kérdező kommentje:
segítsetek:(
2013. máj. 16. 11:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez így nehéz lesz. Szerintem keress egy szakit!
2013. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem is hasonló problémám van. Mondjuk pont ilyen! :D

Hetek óta polcon van a laptopom, mert nekem se fogadja el még a telepítő lemezt se, csak kiírja, hogy "hiányzó bootmgr", aztán hiába állítom át a boot-ot optikai meghajtóra, meg se mozdul. Jó lenne, ha valaki tudna ebben konkrétabban segíteni!

2013. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem még a boot menübe se engedett belépni:D visszavittem és kicserélték egy másikra
2013. dec. 13. 15:56
 9/9 A kérdező kommentje:
szerintem amikor újra akartam particionálni megsérült vagy törlődött néhány fájl
2013. dec. 13. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!