Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Youtube zene hangosabb, mint...

Jack917 kérdése:

Youtube zene hangosabb, mint letöltve. Tanács?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a zenéket hangosan hallgatni, így jobban átjön az alap minden csengése meg ilyenek, de nem ez a lényeg. A Youtube-on Max hangon a zenék sokkal-sokkal hangosabbak, mint letöltve. Próbáltam minden programmal maxon, de Youtube hangerőt szeretném beérni..szerintetek az a gond, hogy youtube-mp3converterrel töltök és talán rontja a minőséget?
2013. máj. 16. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg próbáld más konverterrel, de szerintem a hangerő nem minden. Biztos hogy van olyan konverter ami rátesz még pár dB-t de a hang torz lesz esetleg. nekem pl a Free YouTube Downloader eddig bevált. a hangerőről nem tudok nyilatkozni, mert eddig sosem néztem melyik a hangosabb, mert nálam ez nem szempont :)
2013. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha hangerő kell használj valamilyen jobb erősítőt.
2013. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

Any video converter.

[link]

A YT -on több minőségben találahtó egy video, így lehet a rosszabb minőséget tölti le a weboldal.


[link]

[link]

[link]

2013. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
aTube Catcher
2013. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!