Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy mikor...

Miért van az, hogy mikor megnyitok egy pdf filet utána kiír egy hibaüzenetet, és egy programot se tudok elindítani?

Figyelt kérdés
Még a task managert se.
2013. máj. 17. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:

> mikor megnyitok egy pdf filet

Mivel nyitod meg?

Próbáld meg ezzel:

[link]

2013. máj. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak simán adobe pdf olvasó
2013. máj. 17. 17:13
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezzel se nyílt meg, most indíthatom újra a gépet :D

Illetve megnyílt de megint semmi mást nem tudok megnyitni

hibakód:0xc0000142

2013. máj. 17. 17:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen! Nagyon idegesítő ez az egész.
2013. máj. 17. 17:46
 5/8 Lajos54 ***** válasza:

Próbálj egy másik pdf fájlt megnyitni. Ha azzal sem működik, távolítsd el a pdf olvasót, és telepíts helyette egy másikat (máshonnét, vagy másik verziót).

Ha a másik fájlt sikerül megnyitni, akkor a fájl a hibás.

Ha se egyik, se a másik módszer nem nyerő, akkor esetleg összeszedtél valamit.

2013. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Abból hogy az előző válaszoló által ajánlott pfd olvasót is kipróbáltam, és nem működött, arra következtetek hogy akkor se fog, hogyha újratelepítem az adobe readert. De azért megpróbálom
2013. máj. 17. 18:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy is lett ahogy mondtam.
2013. máj. 17. 18:40
 8/8 Lajos54 ***** válasza:
Hát, ebben az esetben, ha egyetlen pdf fájlt sem tudsz megnyitni, akkor bizony nagy eséllyel valami vírust gyűjtöttél be. Van is valami olyan vírus, ami kifejezetten fdf-en keresztül terjed. Persze bármilyen másik is lehet. Szerintem érdemes lenne a gépedet átnézetni valami jobb víruskergetővel. Ha esetleg az nem talál semmit, akkor még valamilyen kémprogram keresőt is érdemes lehet lefuttatni. Pl. én a SpyBot Search & Destroy-t használom. Bár inkább vírusra gyanakszom.
2013. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!