Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Apám lekódolta a családi...

Apám lekódolta a családi Gépet és elfelejtette a jelszót windows 8 van rajta hogyan tudnánk fell törni mert rendszergazda fiók és az a Övé hogy csináljuk fontos adatok vanak rajta családi képek fontos Hogyan csináljuk?

Figyelt kérdés
Nincs Titkositva a Vinyó :
2013. máj. 17. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Live oprendszerrel az adatok kimenthetőek.
2013. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy Hiren's Boot CD-vel lehet hogy sikerülne... Mert vannak benne jelszó nélküli indítás menüpontok, de lehet hogy az csak a BIOS-ra vonatkozik... Nem tudom egy próbát megér:)
2013. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Da Valami olyan Progi Nincs ami vel feltudnám törni?
2013. máj. 17. 17:21
 4/9 anonim válasza:
Nem volt még win8-am de xp-n működött az hogy beléptem csökkentett módban és kiszedtem a jelszót.
2013. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért szenvedsz a töréssel, ha már ketten is leírtunk egy sokkal tisztább és egyszerűbb módszert?
2013. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tabaki ***** válasza:
Ha te fel tudnád törni, akkor boldog-boldogtalan fel tudná törni. Mentsétek az adatokat live-CD-vel, és újratelepítés előtt várjatok még néhány napot, hátha atyádnak megvilágosodása támad... Mindenesetre sokat próbálkozzon, neki van a legnagyobb esélye arra, hogy kitalálja.
2013. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát Szétszetem a Gépet Ki vettem a Vinyót És van nekem Házam Abba Bele tetem átt másoltam egy Másig Vinyó-ra a Adatokat és ugy jó is :) Le Formáztam is ugy hogy jó ság van Köszi mindenkinek :)Most windows 7tet tetem rá :)
2013. máj. 18. 06:42
 8/9 tabaki ***** válasza:
Agyonütni? Az is jó...
2013. máj. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól van Jürgen! Kicsit még tanuld a magyar kultúrát!
2013. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!