Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 update utáni újraind...

Windows 7 update utáni újraindítási emlékeztető kiiktatása: hogyan?

Figyelt kérdés
Amikor a Windows újraindítást igénylő frissítéseket telepít, az újraindítást el lehet halasztani, de max 4 órával. Van rá mód, hogy örökre el lehessen napolni, mert emiatt még nem fogom újraindítani a gépemet, de idegesítő, hogy belejön a filmbe, amikor ágyból nézem. Van erre valami tweak, hack, vagy bármi?

#Windows 7 #update #újraindítás #végleges elhalasztás
2013. máj. 17. 17:33
 1/4 belapus ***** válasza:

Vezérlőpult\Windows Update\Beállítások módosítása - itt válaszd azt, hogy Frissítések letöltése, de én döntöm el, mikor telepítem azokat.

Kikapcsoláskor - azt hiszem - lennie kell egy olyan lehetőségnek:

Kikapcsolás és a letöltött frissítések telepítése.

2013. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem erre gondolok. A frissítéseket akarom telepíteni. Hanem miután telepedett x darab frissítés, kiírja, hogy újra kell indítani a gépet és választhatok, hogy elhalaszt: asszem 10 perc, 1 óra és 4 óra között. Innen hiányzik az a lehetőség, hogy tudomásul vettem, majd újraindítom, amikor akarom, de ne figyelmeztess többet :) Szóval, hogy ez az ablak ne jöjjön fel 4 óránként.
2013. máj. 18. 08:44
 3/4 A kérdező kommentje:

Na, ha valakit érdekel, megtaláltam a megoldást.


Első lépés:

Nyissuk meg a feladatkezelőt

Ctrl+Alt+Del -> Feladatkezelő indítása

Szolgáltatás fül

Alul Szolgáltatások... gomb

A megnyíló ablakban meg kell keresni a Windows Update sort

Jobb klikk rajta és leállítás.


Ezzel a következő újraindításig kilőttük, de nyilván ez nem elég.


Nyissuk meg a registry editort.


Start menü -> írjuk be: regedit (Enter)

Most be kell szenvednünk megunkat ide:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\Auto Update


Keressük meg azt a bejegyzést, hogy ForcedReboot. Jobb klikk rajta, módosítás és az értéket átírjuk 0-ra.


Ha nincs ilyen bejegyzés, létre kell hozni.


Jobb klikk az ablakban egy üres helyen -> Új -> Duplaszó (32 bit)

Azonosító: ForcedReboot.

Érték 0


Innentől ez a baromság sosem jön fel.

2013. jún. 4. 13:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez mégsem jött be. Most volt először frissítés és megint itt vanez a hülye figyelmeztetés 4 óránként. Szóval még mindig várom a megoldást, mert megőrjít :-|
2013. jún. 20. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!