Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet ezt Sony Vegas Pro...

Hol lehet ezt Sony Vegas Pro 11-es ben beállítani?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy amikor egyszerre több képet, például 30-at, húzok be a sávba, mindegyiket asszem kb 5 másodpercesre állítja be. És nekem meg kb 1 vagy fél másodperces képek kellenének, szóval hogy addig jelenjen meg egy kép. Hogyan lehet beállítani azt hogy egyből mikor behúzom, annyi idejig jelenítsen meg egy képet amennyit beállítok?
2013. máj. 17. 21:16
 1/4 Jenci ***** válasza:
A képre kattintva tetszés szerint állíthatod a megjelenés hosszát úgy,hogy a széléhez viszed a kúrzort és bal egérgombbal széthúzod vagy összenyomod.
2013. máj. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom, és ezt kéne megcsinálnom egy 30 képpel, egyszerűbb módja nincs, hogy egyszerre tegyem ezt meg az összes képpel?
2013. máj. 18. 14:21
 3/4 Jenci ***** válasza:
Nincs,mert mindegyik kép különálló klip.
2013. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Samusaran válasza:
Tudom egy kicsit megkésve, de én is beleütköztem ebbe a problémába és kutatás közben rá akadtam a kérdésedre és a megoldásra is: [link]
2016. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!