Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xp telepítés után nincs hang,...

Xp telepítés után nincs hang, honnan kell letölteni hozzá a drivert?

Figyelt kérdés

Nincs hozzá telepítő cd. Töltöttem le driver geniust, az összes lehetséges drivert feltelepítettem vele amit lehetett, de hang továbbra sincs, pedig az eszközkezelőbe nincs is már sárga kérdőjel, viszont ha a vezérlőpultban nézem a hangeszközt ott azt is jelzi, hogy nincs telepítve. Az alaplapom neve Gigabyte Ga-M61PME-S2

Pci:

Ati radeon hdmi @ ati rv620 high definition audio controller

realtek alc662 nvidia nforce 6100-400 405 420 430 mcp61 - high definition audio controller pci

Everestel ezeket megtudtam nézni, de hiába kerestem rá és töltöttem le ilyen drvivereket egyikkel se lett jó.

Honnan és mit töltsek le? Köszi előre is!



2013. máj. 17. 21:53
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Ööööö, esetleg a termék SAJÁT oldaláról próbáltad már? Ott a bazi nagy download gomb alatt?

[link]


Amúgy meg:

[link]

Gondolom vagy 4-5 évvel fisebb mint ott.

De csak akkor megy fel, ha az XP SP3-as, vagy SP2-es de fent van a KB888111 frissítés. Ha egyik sem, akkor töltögetheted ezerrel az SP2-t.

2013. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Komplikato ***** válasza:
Ja és ha felteszed két hangkártya lesz. Egy Realtek HD és egy ATI (AMD?) HD. Nem árt elöbbire kapcsolni, különben a hang a HDMI-n akar kijönni majd.
2013. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!