Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feladatkezelő ablakban való...

Feladatkezelő ablakban való megnyitása (többi lent)?!

Figyelt kérdés

Win7 Ultimate 64 bit

Szóval: megnyitom a feladatkezelőt: a tálcán jobb oldalt megjelenik a zöld jele, de: rákattintok, semmi; duplán kattintok, semmi; jobb katt, semmi. Na most én ezt a win taskmanagert használni szeretném, de mivel ablakban nem nyílik meg, ezért erre képtelen vagyok... Minden megnyitási kísérlet kudarcba fullad, illetve dehogy, hiszen megnyílik, de kis méretben, és semmi áron ablakba feljönni nem akar... Segítsetek!...(Már 11 ilyen kis zöld jelecskét sikerült elindítanom, de egyik sem nyílik meg ablakban, vezérlőpulton sem találtam erre vonatkozó beállításokat...


2013. máj. 18. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Már gond ha 11 ilyent megnyitottál, mert ebből egy időben csak 1 futhat. Több el se indul normális esetben.
2013. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kérdés lezárva... Win behülyült, újraindítás segített rajta, most minden normális...
2013. máj. 18. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!