Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-nek mekkora partíció...

Win7-nek mekkora partíció kell? Nem játszom.35GB elég?

Figyelt kérdés
4Gb ram, integrált vga. Különösebb nagyobb programokat sem használok, így is 13GB a szabad terület a C-n. Akkor elég 35GB?
2013. máj. 18. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szűkösen. Win7 sajna frissítésekkel elég sok helyet felzabál, nekem volt, hogy mindennel együtt 50GB is kevés volt.
2013. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem most 22gb -ot foglal, az összes telepített programommal együtt. Természetesen a gép lassítására való winfos update letiltva.
2013. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Természetesen a gép lassítására való winfos update letiltva" Hát azért... Nem egyszer adtak ki olyan frissítést a rendszerhez, ami a teljesítményt javította + Kitett(-ebb) vagy a vírusok ellen.


Nekem 20 GB-os a rendszerpartícióm ( :D ) + Win 7 32 bit-em van + az összes frissítés letöltve + programok a C meghajtón = 4,18 GB szabad terület. Elég kevés, de ez van... 35 GB is elég, de azért szerintem több kéne.

2014. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!