Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 kérdés, többi bent....

Windows 8 kérdés, többi bent. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Windows 8 nem kapcsol ki.

Vezérlőpult\Hardver és hang\Energiagazdálkodási lehetőségek\Rendszerbeállítások menű alatt, a főkapcsoló megnyomásakor: Leállítás van beállítva.

Már próbáltam átállítani majd vissza, de sajnos a helyzet ugyan az. (csak kijelentkezik)

Ami érdekes, hogy a leállítási beállítások nálam szürke, tehát a gyors rendszerindítás elöl nem tudom kiszedni a pipát.

Amit még tudnotok kell:

Rendszergazdaként vagyok bejelentkezve, a Metro UI-t kikapcsoltam, ami amúgysem működik Rendszergazdai fiók alatt, mert ha onnan akarok indítani programot, azt írja ki, hogy Rendszergazdai fiókkal nem indítható...

Mostmár nagyon idegesít, mert...

1. Nem fogok Júzert létrehozni, mert munkára használom, és folyamatosan kell a Rendszergazdai fiók!

2. Mi az hogy nincs jogom egy csomó dolgot elindítani, beállítani rendszergazdaként, amikor az az atyauristen?



2013. máj. 18. 15:03
 1/2 A kérdező kommentje:

Megoldottam a kikapcsolási problémát.

Maradt még az, hogy Rendszergazdaként miért nem használhatom a Metro ui-t :D

Persze nem használom, mert a Tabomon ugyan jól műxik, de az asztalinál nincs rá szükségem.

De ettől még bosszant.

2013. máj. 18. 15:21
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget magamnak, ez is megoldva :D
2013. máj. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!