Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Eset Smart Security 6...

Kola17 kérdése:

Az Eset Smart Security 6 vírusirtó jobb mint az avast?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye kíváncsi leszek. Az avasttal nem jó véleményeim vannak. Volt 1 vírusom, és átengedte. Nem is blokkolta.

2013. máj. 18. 16:18
 1/5 Komplikato ***** válasza:

A két legjobb az ESET sorozata (NOD32 és a Security), meg a Kaspersky. Viszont egyik sem ingyenes ugye.

Mondjuk az ingyenesekkel az a baj, hogy vagy nem ismernek elég vírust vagy nem lehet velük leszedni.

Mondjuk én ingyenesből most Comodo Internet Security-t használók, tűzfal és vírusirtó (Csak telepítés után le kell szedni a géplassító Geek Budy nevű részét!)

2013. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az avastot használom évek óta, semmi problémám nem volt vele (de nem is nagyon szoktam vírusos oldalra tévedni).
2013. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Avast belassítja a gépet és a böngészési sebességet,gép függő is.

Az ESET soha se szerepelt a legjobbak közt,csak reklámügyileg.

Legjobbnak mondhatók a mostani nagyobb tesztek alapján Kaspersky,Bitdefender,F-secure,G-Data,csak hogy párat mondjak.Ezek fizetősek,de valamelyiküket magazinos kóddal is használható,és némelyikhez nem árt erős gép se :)

2013. máj. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
eset smart security 6 nagyon jó, persze csak akkor ha nem feltörtet használsz. fizetős, de lehet használni hozzá újságkódokat.de úgy havonta érvényesíteni kell.
2013. máj. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én az esetet ajánlom már régóta smartom van.

Haveromnak avast volt régen aztán kipróbálta az esetet és 12 vírust talált!

(hozzátenném hogy ez az avast free-je volt, ha a pro ra gondolsz az nagyon jó)

szval nézz utána neten vannak ilyen értékelések ;)

2013. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!